A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Водянобалківська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Новини

Дата: від до Скинути

День Європи

   День Європи в Україні – це  утвердження України як європейської держави, причетної до традицій та цінностей Європи. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. Тому щороку в Водянобалківській школі проводяться заходи до Дня Європи. З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у  школі відбувся ряд заходів. Зокрема, виховний захід для учнів 1 – 5 класів «Україна – держава європейська», де діти дізналися про історію виникнення свята,  співали пісень та розповідали вірші про Україну та Європу. Завершився захід  танцювальним флеш-мобом. Весь захід був наповнений піднесеним настроєм, бурхливими емоціями, любов’ю до України та її традицій. Для учнів  9-11 класів проведено конкурс рефератів «Європейський Союз» та «Європейські країни». Серед учнів 5 – 11 класів проводився конкурс малюнка на асфальті «Відкриваємо Європу разом». Усі учні взяли активну участь та проявили неабияку фантазію. Також у ці дні пройшли години спілкування на європейську тематику «Європейська держава – Україна», «Євроінтеграція – крок за кроком», «Освіта в Європі: впевнене майбутнє», конкурси малюнків «Ми подорожуємо Європою», «Європа очима дітей», «Україна – держава європейська», конкурси есе європейської тематики, онлайн майстер-класи «Страви європейської кухні». Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.

10:43 17.05.2021

Шевченківські дні

   Початок весни  завжди асоціюється із зародженням нового життям теплом .  А ще – обов’язково із пам’ятними днями Тараса Григоровича  Шевченка.  09.03.21р.  у Водянобалківської ЗОШ був оголошений план тижня Шевченківських днів . Цього дня учителі української мови і літератури Федорова Л.І та Матюшко О.О провели для учнів 5-6 кл . літературно – поетичну годину «Барвистий світ Шевченкового слова». Учні переглянули уривки фільмів  про Кобзаря ,згадали основні життєві віхи великого поета, декламували підготовлені поезії . З допомогою шкільного бібліотекарка Жданової В.М. була організована книжкова виставка «Думи Кобзаря живуть поміж нас». Школярі мали змогу почитати цікаві видання  творів Тараса Григоровича.

14:15 18.03.2021

8 березня

   Напередодні міжнародного жіночого дня 8 березня у школі пройшла низка заходів, присвячених цій події. Учні 5-11 класів випустили святкові газети та листівки. У кожному класі хлопчики вітали своїх учителів та чарівних однокласниць. Класні керівники 5 – 11 класів провели виховні заходи. Класний керівик Кононенко С.М. для учнів 5 класу підготувала захід «Милі , ніжні, чарівні», де дівчатка взяли участь у різних цікавих конкурсах, ізюминкою заходу став конкурс, де мами також приймали участь он-лайн. Години спілкування до Міжнародного жіночого дня для учнів 6 – 7 класів кл. керівники Якименко А.М. та Лещенко О.С. Літературна година  для учнів 8 – 11 класів «Жінка – одвічна загадка природи» кл.керівники Матюшко О.О., Лукаш Л.Л. та Федорова Л.І. Класоводи 1 – 4 класів (Бабанська Н.Є., Кононенко Н.М., Жижка С.Ю., Роман Д.П.) провели виховні заходи “Моя люба матуся”, “Казки бабусиної скриньки”.

12:21 10.03.2021

День рідної мови

   Навчання рідної мови – важливий компонент виховання, становлення особистості. Тому Дні рідної мови у Водянобалківській ЗОШ І-ІІІ ст. завжди проходять у особливій атмосфері.

13:17 04.03.2021

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

   З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в школі проведено Єдиний урок «А Сотня відлетіла  в небеса…» для учнів 5 – класів. Класними керівниками проведено класні години: "Ангели пам'яті" 5-6кл, (кл. кер. Кононенко С.М., Якименко А.М.), «Герої не вмирають!» 7-8кл (кл. кер. Лещенко О.С., Матюшко О.О.), урок-реквієм "Майдан-символ національної гідності" 9кл. (кл. кер. Лукаш Л.Л.), «Допоки пам’?ятаєм– до поки і живем…"11 кл (кл. кер. Федорова Л.І.). Організовано показ документальних  фільмів «Зима, що нас змінила», Революція Гідності», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014року) для учнів 8 – 11 класів. Учніми 5 – 11 класів виготовлені плакати «Вічна пам’ять Героям Небесної  Сотні».

14:42 01.03.2021

Тиждень безпечного Інтернету

   З 08.02.2021 по 12.02.2021 року в школі організовано та проведено тиждень безпечного Інтернету.    Педагогом-організатором виготовлено інформаційний стенд “Ми – за безпечний Інтернет” для учнів 1 – 4 класів, де діти могли ознайомитися з правилами користування Інтернетом, правилами етикету, розгадати ребуси та кросворди. Протягом тижня класними керівниками проведені години спілкування “Інтернет очима дітей”, «Безпека в Інтернеті». Для учнів 5-6 класів вчитель інформатики проведений квест “Чи безпечний Інтернет”, де діти розшифровували підказки, розгадували ребуси, кросворди, загадки, складали вислови про Інтернет. А для учнів 9 класу проведений веб-квест «Безпека в Інтернеті», де діти виконували різні завдання он-лайн. Шабельник О.О. проведені уроки-практикуми «Зворотній бік  Інтернету», де учні переглядали та обговорювали відеоролики та презентації «Ігроманія» 7 – 11 клас. Учні 1 – 4 класу намалювали малюнки  «Ми з Інтернетом – друзі», учні 5 – 11 класу виготовили інформаційні колажі на тему «Безпека дітей в Інтернеті»,   «Соціальні мережі як стиль життя».

13:11 15.02.2021

Місячник правознавства

   В школі проведений місячник правознавства. Класоводи провели для учнів 1 -4 класів усний журнал "Знай свої права та обов'язки" Бабанська Н.Є., Кононенко Н.М., вікторина "Знаємо свої права, виконуємо обов'язки" Жижка С.Ю., година спілкування "Ти маєш право, але ти маєш і обов'язки" Роман Д.П., а також підготували виставку малюнків  "Я і мої права". Класні керівники для учнів 5  -11 класів провели години спілкування "Відповідальність учнів за свої вчинки", "Права і закон в твоєму житті", "толерантність врятує світ...", "Особиста відповідальність - пріоритетна риса громадян", анкетування для учнів 8 - 11 класу "Моє ставлення до проблем злочинів і покарання", а також виставка інформаційних газет "СНіДу - Ні!". Педагог-організатор Шабельник О.О. підготувала тренінг для учнів 5 - 6 класу "Правила шкільної поведінки", де діти дізналися про свої права, виконали вправи.    

10:37 17.12.2020

Акція "16 днів проти насильства!"

   Протягом періоду з 25 листопада по 10 грудня 2020 року, в школі проходили заходи до акції "16 днів проти насильства!". Для учнів 5 - 11 класів класні керівники провели інформаційні години за темами:  «Українська жінка – берегиня роду», «Ні! – всім формам насильства щодо жінок та дівчат». Школярі 1 - 4  класів прослухали бесіди за темою: «З історії боротьби за права людини». Захід "Стоп!Булінг" для учів 7 класу підготували Шабельник О.О. та Лещенко О.С., де діти дізналися, що таке булінг, його види та як діяти в разі виявлення булінгу. Учні 8 - 9 класу переглянули та обговорил відеофільм «Станція призначення – життя». Проведені тренінги: для учнів 8 класу «Скажемо насильству – НІ!» та 9 класу «Зупинимо Булінг!». Організована виставка плакатів до Міжнародного дня боротьби зі СНіДом "Зупинимо СНіД разом!!!"

18:43 16.12.2020

День Гідності та Свободи

   З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої  революції та Революції Гідності  у відстоюванні прав людини та європейського  майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей та у зв’язку з відзначенням у 2020 році  Дня Гідності та Свободи у школі проведено класним керівникам 1-8 класів виховні години, уроки мужності  «Вони пройшли  крізь вогонь і зброю».    Класні  керівники 9 класу Лукаш Л.Л., та 8 класу Матюшко О.О. підготувати виховний захід « У їхніх серцях жила Україна», під час заходу переглянули документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила.» За результатами проведеного заходу учні 9 класу написали твори на тему Події «Революції Гідності» очима дітей, а учні 8 класу підготували малюнки «Україна – сильна держава» і виготовили колаж.    Проведена виставка малюнків молодших школярів «Я славлю свою рідну Україну». Шкільний бібліотекар Жданова В.М. організувано та проведено в шкільній бібліотеці виставку літератури «Україна – єдина держава».  

13:23 24.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень