Екологічна освіта

Дата: 16.05.2023 14:10

12 травня відбувся день Екологічної освіти. Для того щоб краще перевірити засвоєні раніше знання та дізнатись щось новеньке було вирішено організувати екскурсію на еко стежку " Заповідна Диканщина". Під час екскурсії учні 5-9 класів дізналися історію сім'ї Кочубеїв, відвідали стародавні дуби яким більше 700 років. Учні разом з екскурсоводом Мариною Криворучко дослідили основні види рослин лісу.

На території зеленого класу учні складали ланцюги живлення. В результаті день екологічної освіти пройшов успішно як для учнів так і для вчителів!