Книга - наш друг!!!

Дата: 17.04.2023 17:14

Книга – це джерело знань та досвіду. Лише за допомогою книги ми можемо відкрити для себе нові світи, поринути у світ пригод і знайти відповіді на багато питань.

Часом книги розказують нам повчальні історії, іноді допомагають дізнатися про таємниці океану, або космосу, будову рослин або походження тварин і людей. З  допомогою книг ми розвиваємо своє мислення.

Тому сільський бібліотекар Шило С.П.  вирішила запросити дітей 1 -4 класів на бібліотечний урок. Під час якого бібліотекар розповіла про книги, які є в бібліотеці, їх види і жанри. Дівчата та хлопці по черзі відповідали на запитання вікторини, а також пригадали їхні улюблені книги.

Далі діти прийняли участь в веселому фото-квесті «Я герой книги», яка розкрила потенціал кожного маленького гостя. Такі заходи посилюють пізнавальний інтерес читачів-дітей до читання художньої літератури.