Дата: 01.10.2020 10:08

З 07.09 по 11.09.20 у школі проходив Олімпійський тиждень. Учні 1 – 4 класів з дотриманням дистанції на шкільному подвір’ї брали участь у флешмобі-зарядці «Ми любимо спорт». Всі учні могли ознайомитися у сільській бібліотеці з виставкою літератури «Олімпійський рух в Україні». Молодші школярі взяли участь у конкурсі малюнків «Спорт – сила, краса, здоров’я». В середніх класах проведені «Веселі старти» (в кожному класі окремо).

У всіх класах був проведений всеукраїнський Олімпійський урок «Олімпійськими шляхами до мирного майбутнього».