Другий етап щорічного Тижня дорожнього руху

Дата: 16.11.2023 22:05

Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

З метою підвищення безпеки учнів у Водянобалківській школі з 13 по 17 листопада 2023 року був проведений другий етап щорічного тижденя безпеки дорожнього руху.

З метою підвищення безпеки дорожнього руху в період дії воєнного стану, зниження аварійності на вуличній дорожній мережі, попередження травматизму  учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, збереження життя та здоров’я дітей в  школі з 13 по 17 листопада 2023 року був проведений другий етап щорічного тижня безпеки дорожнього руху.
     17 листопада проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна».  Класоводи та класні керівники провели виховні години з питань безпеки дорожнього руху для учнів 1-11 класів. Учні 1 – 4 класів підготували малюнки, а учні 5 – 11 класів підготували стінгазети. Всі учні проявили активність та творчість. Також протягом тижня були спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, бесіди, вікторини, спостереження за рухом транспорту, розгляд пізнавальної літератури, перегляд тематичних мультфільмів,  тестування.