Тиждень Слави

Дата: 30.09.2023 21:20

З нагоди Дня визволення Полтавщини від фашистських загарбників у школі пройшли тематичні заходи. 22 вересня відбулася урочиста лінійка для учнів 1- 11 класів «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні…». Класоводи та класні керівники 1 – 11 класів провели виховні години, пізнавально-інформаційні години «Україна у другій світовій війні», «Пам’ятаємо, поки живемо!», «Хай вічно горить вогонь пам'яті».

Класоводи разом з учнями 1 – 4 класів взяли участь в акції «Схиляю голову перед подвигом твоїм!»,  поклали квіти до Вічного вогню та братської могили загиблих воїнів-захисників. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.

Також була організована та проведена виставка композицій з квітів «Вереснева райдуга» для учнів 1 – 11 класів. Діти взяли активну участь, творчо підійшли до зібрання композицій.