16 лютого - День єднання

Дата: 21.02.2024 20:41

16 лютого в нашій школі святкували День Єднання, який показав згурто-ваність учнів навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі.
   У кожному класі класні керівники провели урочисті заходи, присвячені Дню єднання.
   Педагог-організатор Оксана Шабельник провела лінійку для учнів 1 – 11 класів, яка розпочалося із виконання Гімну України, потім діти переглянули презентацію і познайомились з історією свята. Також вшанували воїнів, які поклали життя за наше майбутнє,хвилиною мовчання.

На знак підтримки свята, учні та вчителі одягли вишиванки та з’єднали свої руки, чим підтримали дух єдності нашого народу! Було проведено флешмоб у підтримку єдності - оформили плакат на якому було зазначено, що ми сильні тільки разом! Наш народ єдиний у готовності захищати Батьківщину, нашу свободу та Незалежність. Ми хочемо мирно жити та процвітати на своїй землі й нікому не дозволимо зазіхнути на наше демо-кратичне і вільне майбутнє!