Тиждень української писемності та мови
21.10.2024 року відбулося урочисте відкриття тижня. Учитель української мови та літератури Оксана Матюшко провела урочисте відкриття тижня , ознайомила учнів з планом тижня, а також розповіла про історію походження української мови, важкі перешкоди на шляху її становлення.
Учням 5-11 класів було запропоновано взяти участь у фотоквесті «З’єдняй прислів’я», сфотографуватися з частинами прислів’їв, які були розміщені в приміщенні школи, відновивши їх цілісність.
Конкурс малюнків «Мамина казка» стартував для учнів початкової школи, вони за бажанням виготовляли ілюстрації до казок, які пам’ятали з дитинства.
22.10.2024р. Мовозначий батл для учнів 5-7 класів на звання Найкращого мовознавця.
Батл був проведений в шкільному укритті, учні, розділившись на дві команди, змагалися за звання команди, яка найкраще знає орфографію, лексикологію, може пояснити значення та походження фразеологізмів. Захід пройшов у дружній атмосфері за підтримки всіх учасників начального процесу.
24.10.2024р. Виховна година для учнів 9-11 класів «Тернистий шлях рідної мови».
Старшокласники відвідали виховну годину, до якої підготували повідомлення про закони та заборони, які повсякчас заважали розвитку української мови. Переглянули фільм «Шлях становлення нації», долучилися до гри «Хронологія розвитку державності та мови», згадали закони, які регулюють функціонування мови на державному рівні. Захід був проведений дистанційно.
25.10.2024р.
Написання учнями та працівниками школи Радіодиктанту національної єдності-2024.
В останній день тижня максимальна кількість учнів та працівників школи, незважаючи на повітряні тривоги, долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності-2024, який мав на меті об’єднати українців у всьому світі, для того, щоб випробувати себе в знанні орфографії, синтаксису та пунктуації української мови. Хоча текст диктанту і видався учням дещо важким, однак це підштовхнуло їх до обговорення всіх нюансів, пошуку значення незнайомих слів, викликало масу запитань з приводу розділових знаків. То ж, справді, і дорослі, і діти були об’єднані спільною справою, долучившись до великої спільноти свідомих українців.