Акція "16 днів проти насильства!"

Дата: 16.12.2020 18:43

Протягом періоду з 25 листопада по 10 грудня 2020 року, в школі проходили заходи до акції "16 днів проти насильства!". Для учнів 5 - 11 класів класні керівники провели інформаційні години за темами:  «Українська жінка – берегиня роду», «Ні! – всім формам насильства щодо жінок та дівчат». Школярі 1 - 4  класів прослухали бесіди за темою: «З історії боротьби за права людини». Захід "Стоп!Булінг" для учів 7 класу підготували Шабельник О.О. та Лещенко О.С., де діти дізналися, що таке булінг, його види та як діяти в разі виявлення булінгу. Учні 8 - 9 класу переглянули та обговорил відеофільм «Станція призначення – життя». Проведені тренінги: для учнів 8 класу «Скажемо насильству – НІ!» та 9 класу «Зупинимо Булінг!». Організована виставка плакатів до Міжнародного дня боротьби зі СНіДом "Зупинимо СНіД разом!!!"