Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 01.03.2021 14:42

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в школі проведено Єдиний урок «А Сотня відлетіла  в небеса…» для учнів 5 – класів. Класними керівниками проведено класні години: "Ангели пам'яті" 5-6кл, (кл. кер. Кононенко С.М., Якименко А.М.), «Герої не вмирають!» 7-8кл (кл. кер. Лещенко О.С., Матюшко О.О.), урок-реквієм "Майдан-символ національної гідності" 9кл. (кл. кер. Лукаш Л.Л.), «Допоки пам’?ятаєм– до поки і живем…"11 кл (кл. кер. Федорова Л.І.). Організовано показ документальних  фільмів «Зима, що нас змінила», Революція Гідності», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014року) для учнів 8 – 11 класів. Учніми 5 – 11 класів виготовлені плакати «Вічна пам’ять Героям Небесної  Сотні».