День Святого Миколая

Дата: 06.12.2023 13:55

День святого Миколая відзначають 6 грудня за григоріанським календарем, на який Україна перейшла у 2023 році, і 19 грудня за юліанським. Святий Миколай у сучасній культурі став святковим персонажем, добрим чарівником, якого ототожнюють з образом християнського святого Миколая Чудотворця.

Святий Миколай прийшов привітати діток 1 - 4 класів. Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!

Педагог-організатор Шабельник Оксана провела майстер-клас "Миколай іде, свята веде", на якому прослухали інформацію про історію виникнення, традиції цього дня, взяли участь в цікавій вікторині, розгадували загадки та співали пісень. На завершення, незважаючи  на повітряну тривогу, школярі виготовили листівки-Миколайчики, які понесуть найкращі побажання миру та добра нашим Захисникам на передову.