День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дата: 01.03.2024 13:32

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Ця пам’ятна дата встановлена 2020 року Указом Президента України № 58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, відзначення річниці проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

В нашій школі організовано та проведено відповідні заходи. У сільській бібліотеці організовано огляд літератури «26 лютого – День кримського спротиву російській окупації» для учнів 1-11-х класів. Класними керівниками 5-11-х класів проведено години спілкування “Спротив триває”, «Крим – це Україна», «Кримчани на захисті української державності», «Нескорені сини і доньки Криму»,  «Крим у творах українських письмеників». Учні 10 -11 класів разом з класними керівникам Шабельник О.О. та Матюшко О.О., переглянули відеофільм «Крим: 10 років окупації», обговорили хронологію подій,  обговорили сучасну ситуацію на півострові. Вчитель історії Лукаш Л.Л. провела для учнів 5 класу виховний захід «Від Карпат до Криму – Україна єдина». Вчителі початкових класів провели інформаційні хвилинки «Крим  і  Україна – єдині», «Крим. Хронологія окупації».