День рідної мови

Дата: 04.03.2021 13:17

Навчання рідної мови – важливий компонент виховання, становлення особистості. Тому Дні рідної мови у Водянобалківській ЗОШ І-ІІІ ст. завжди проходять у особливій атмосфері.

І цього року тиждень розпочався із класних годин «Рідна мово, для мене тим єдина», які провели класні керівники. Також був оголошений фотоквест до Дня рідної мови. Школярі отримали цікаві завдання, наприклад, з підручних матеріалів викласти і сфотографувати найбільш та найменш уживані літери українського алфавіту, придумати найоригінальніші компліменти рідній мови, знайти та  сфотографувати найдовше слово української мови. Діти виявили великий інтерес до такого незвичайного заходу, але найактивнішими та найкреативнішими були учні 6 класу, які зробили найцікавіші фото, тому і отримали солодкий приз.

І, традиційно, учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», із азартом та цікавістю розв’язували оригінальні завдання.