8 березня

Дата: 10.03.2021 12:21

Напередодні міжнародного жіночого дня 8 березня у школі пройшла низка заходів, присвячених цій події. Учні 5-11 класів випустили святкові газети та листівки. У кожному класі хлопчики вітали своїх учителів та чарівних однокласниць. Класні керівники 5 – 11 класів провели виховні заходи. Класний керівик Кононенко С.М. для учнів 5 класу підготувала захід «Милі , ніжні, чарівні», де дівчатка взяли участь у різних цікавих конкурсах, ізюминкою заходу став конкурс, де мами також приймали участь он-лайн. Години спілкування до Міжнародного жіночого дня для учнів 6 – 7 класів кл. керівники Якименко А.М. та Лещенко О.С. Літературна година  для учнів 8 – 11 класів «Жінка – одвічна загадка природи» кл.керівники Матюшко О.О., Лукаш Л.Л. та Федорова Л.І. Класоводи 1 – 4 класів (Бабанська Н.Є., Кононенко Н.М., Жижка С.Ю., Роман Д.П.) провели виховні заходи “Моя люба матуся”, “Казки бабусиної скриньки”.