Заходи до Дня української писемності та мови

Дата: 31.10.2023 11:36

У Водянобалківській школі І - ІІІ ступенів відбувся ряд заходів, присвячених Дню української писемності та мови. Вчитель української мови та літератури Оксана Матюшко провела пізнавально-розважальний мовознавчий захід "Пузата хата". Діти дізналися багато нового про питомі українські страви, їх походження. Змагалися дві команди "Варенички" та "Бурячки".

У п'ятницю 27 жовтня учні старших класів, учителі, працівники школи писали Всеукраїнський радіодиктант, долучившись до величезної когорти шанувальників українського слова.