Тиждень безпеки дорожнього руху 2023

Дата: 18.09.2023 11:27

З метою здійснення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму, формування у дітей навичок безпечної поведінки на вулицях міста, в громадському транспорті, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання Правил дорожнього руху, забезпечуючи реалізацію державної політики в галузі охорони дитинства в школі з 11.09.2023 по 15.09.2023 року проходив тиждень Дорожнього руху.  У рамках  Тижня класні керівники 1-11 класів провели єдиний урок «Безпека на дорозі — безпека життя». Класні керівники 1 – 4 класів провели класні години та заходи: «Азбука доріг. Школа Світлофора», Вуличний марафон «Дорожні знаки та їх значення». Класні керівники 5 – 11 класів бесіди з елементами вікторини «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай», тренінг  «Катання на скейтборді. Правила виконання трюків», «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів», «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність». Педагог-організатор Шабельник О.О. разом з лідерами дитячої організації РСіМ провели для учнів 1 – 4 класів ігрові перерви, вікторини конкурси на знання правил дорожнього руху, а також провели танцювальний флешмоб. Учні 1 – 11 класів разом з класними керівника взяли участь в конкурсі малюнку на асфальті «Водянобалківські школярі за безпеку дорожнього руху».