Дата: 02.06.2023 10:47

Перший день літа – це справжнє свято для школярів. І поспішають вони до школи уже не на уроки, а для того, щоб взяти участь у цікавому та пізнавальному квесті, присвяченому Дню захисту дітей.

Учні 1 – 5 класів поділившись на дві команди «Жовтих» та «Блакитних», розпочали захоплююче змагання, адже на них чекали 5 станцій з різними завданнями. На «Спортивній» команди змагалися у спритності та фізичній витривалості під суворим контролем вчителя фізкультури Анатолія Якименка. На «Природничій» дізналися чимало цікавих  фактів про лелек, їх різновиди, спосіб життя, потім прослухавши розповідь діти давали відповіді на питання та розгадували прислів’я. Станція знаходилася поблизу водозабірної башти, де ці граційні птахи звили гніздо та стали окрасою всього села. На станції «Загадковій» розгадували загадки та ребуси, кросворди, демонстрували неабияку кмітливість.  Завданням станції «Математична» було перевірити знання учнів з математики та логічного мислення. На станції «Творча» учасники команд склали пазл карту України. Учні також виготовили символ нашої Перемоги – жовто-синього голуба. На фініші діти танцювали запальних українських таночків та грали в ігри. Також учасники квесту отримали солодкий приз – морозиво, яке забезпечив приватний підприємець Далада Олександр.