Профілактика туберкульозу

Дата: 08.04.2024 10:41

З метою збереження здоров’я учнів, привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом та інформування учасників освітнього процесу про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом. У рамках місячника боротьби з туберкульозом (01.03. – 01.04.) у школі було проведено ряд заходів:
 Проведено інформаційні хвилинки із відео-супроводом для учнів 1 – 4 класів:
- Здоровий спосіб життя.
- Профілактика туберкульозу.
Проведено година спілкування «Туберкульоз, його симптоми та профілактика» для учнів 2-4 класів;
- бесіда та відео лекторій «Профілактика захворювання на туберкульоз», «Правда про туберкульоз» для учнів 5-8 класів;
- анкетування «Що я знаю про туберкульоз» для учнів 9-11 клас.
     Учням було запропоновано переглянути відео-матеріали на тему: «Профілактика туберкульозу. Як уберегтися від біди» (5-6 класи) та «Молодь за здоровий спосіб життя» (8-9 класи).
   Для учнів 10-11 класів класні керівники провели профілактичну бесіду «Моє здоров’я в моїх руках. Профілактика туберкульозу. Що я знаю про туберкульоз.» та ознайомили дітей із першими симптомами проявів туберкульозу. Діти пройшли тести на закріплення своїх знань про те як потрібно поводитися, щоб уникнути небажаних хвороб та способів їх передачі. Учні 5 – 11 класів виготовили стіннівки на тему « Моє здоров’я-моє життя».