День толерантності

Дата: 16.11.2022 22:27

16 листопада Міжнародний день толерантності.  Толерантність - це повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності. Це день був впроваджений ЮНЕСКО в 1995році.

Класний керівник 10 класу Матюшко Оксана провела виховну годину для учнів, присвячену Дню толерантності. Учні висловилися про те, що для них означає бути толерантним, що кожен з нас може зробити, щоб показати свою терпимість, вихованість, повагу до чужої думки, поглядів на життя, зовнішнього вигляду, способу життя.
Також склали разом список правил:
1.                Бути завжди уважним.

2.                Бути терпимим в спорі і аргументувати свою думку.

3.                Бути гуманним і милосердним.

4.                Не ображати співбесідника.