День Захисника та Захисниць України

Дата: 17.10.2022 18:46

ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ -НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ "СЛАВА!" УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ!

Під таким гаслом у нашій школі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України,свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Учні початкової школи намалювали вітальні малюнки. В класах молодшої ланки пройшли пізнавально-ігрові онлайн уроки «Всі ми – діти козацького роду!». В класах середньої та старшої школи - тематичні виховні онлайн години «Нащадки козацької слави», «Заповіді сучасним козакам», години спілкування «В єдності наша сила», «Служу вірно своєму народу», обговорення тематичних відеороликів, презентацій», «Час згадати нашу славу, брате», «Тої слави козацької повік не забудем».  Учнівське самоврядування школи підготувало відео вітання «Дякуємо українським захисникам!». Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже намвсім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.