Святкування 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Дата: 11.11.2022 10:51

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди» в школі проведено ряд заходів з 31.10.22 по 04.11.22. Класні керівники 1  - 11 класів провели онлайн - години спілкування присвячені творчій та культурно-громадській діяльності Григорія Сковороди. Класний керівник 8 класу Федорова Л.І. підготувала та провела онляйн-літературну композицію "Григорій Сковорода як символ мудрості української землі". Учні 7 класу переглянули відеоролика "Обличчя української історії. Григорій Сковорода". Вчитель української мови та літератури Матюшко О.О. разом з учнями 10 класу написали есе "Стежками Г.Сковороди" та створили презентації "Неспійманий світом". Учні 11 класу з вчителем історії Лукаш Л.Л. обговорили презентації "Правила життя Григорія Сковороди" та переглянули анімації " Як  Сковорода з матриці вийшов".