Перший дзвоник

Дата: 06.09.2022 09:47

Перший дзвоник - 2022!

Новий 2022-2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна вистояла у протистоянні з однією з найпотужніших армій світу, заплативши за це тисячами людських життів. Так 1 вересня розпочинається для України. День знань та перший дзвоник для українських дітей минає в умовах повітряних тривог та ворожих атак.

Сьогодні мало що вказує на День знань, адже учні 2 -10 класів зустрілися онлайн. Учні 1 та 11 класів, які сьогодні пішли в школу, не стримують емоції радості, як і їхні батьки. Як відомо, українські діти швидко подорослішали та стали пліч-о-пліч із дорослими на захист України. Звісно, всі дуже скучили один за одним за час літніх канікул, однак знову ж  матимемо змогу бачитися лише з екранів комп’ютерів. До шкільної родини Водянобалківської ЗОШ І-ІІІст. цього річ приєдналися п’ять першокласників, які на перший урок повела класна мама Жижка Світлана Юрівна, малята із захопленням та щирим бажанням навчатися переступили шкільний поріг. Поруч з ними одинадцятикласники, уже майже дорослі,з розумінням свого надважливого завдання вчитися та піднімати нашу країну на новий рівень розвитку. І першокласники, і одинадцятикласники були одягнуті в святкові патріотичні футболки. Тож, в добру путь, школярі! Навчайтеся відповідально, адже це – ваш неоціненний внесок у Перемогу нашої держави та її процвітання і розвиток!