Благодійна ярмарка

Дата: 24.10.2022 09:07

До дня Захисника та Захисниць України в нашій школі були заплановані різноманітні заходи. У зв'язку з посиленням обстрілів було прийняте рішення змінити час проведення благодійного ярмарку. 21 жовтня в Водянобалківському сільському будинку культури учнів та вчителів Водянобалківської ЗОШ І-ІІІст. гостинно прийняла директор Григоренко З.М. На захід були запрошені також жителі села. Вчитель історії Лукаш Л.Л. розповіла всім присутнім про походження свята, про те, що найкращі доньки та сини України захищають зараз на фронті цілісність та незалежність нашої держави, вшанували померлих односельчан та всіх загиблих воїнів хвилиною мовчання.  Учні намалювали листівки-подяки та читали вірші для наших захисників. Діти  з класними керівниками долучилися до благодійної ярмарки для збору коштів для ЗСУ та приготували різноманітні солодощі. Було зібрано 5800 грн та передано волонтеру Ніні Моргуновій для придбання необхідного нашим захисникам. Дякуємо класним керівникам, та тим учням і батькам, які взяли участь у заході. Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом.