Акція "16 днів проти насильства!"

Дата: 08.12.2022 20:46

3 25 листопада по 09 грудня 2022 року в  школі було проведено акцію «16 днів проти насильства». Акція проводилась з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

В школі були проведені інформаційно-просвітницькі бесіди, виховні години, тренінги школярів «Ні! Насильству у сім’ї».  У 5-11 класах проведені тематичні години класного керівника з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за темами « Ми – проти СНІДу», « Щоб захиститись – треба знати», « Жахливі хвороби», «Обираємо здоров’я». А також педагогом-організатором проведено фоточелендж «Я проти насильства» та анкетування «Що я знаю про насильство». Школярі 1 – 4 класів брали участь у конкурсі дитячих малюнків на тему «Дітям потрібен мир». Класні керівники 9 - 10 класів Шило О.І та Матюшко О.О. провели з учнями онлайн години спілкування «Поспішай творити добро» до Міжнародного дня волонтера та культурно-просвітницькі онлайн бесіди «Людина починається з добра» (до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями). Класні керівники 5 – 7 класів Крат Є.С. та Кононенко С.М. виховні онлайн години «Стоп! Булінг!». Класні керівник та класоводи 1 – 11 класів провели  онлайн виховні години « Я маю право», « Великі права маленької дитини». Також на сайті школи була проведена онлайн просвіта батьків та учнів «Насильство як соціальне явище».