Тиждень безпеки дорожього руху.

Дата: 24.11.2020 13:14

З метою  попередження випадків дорожньо-транспортних пригод за участю дітей та привернути увагу суспільства до проблеми травматизму і смертності на українських дорогах та шляхів їх подолання з 09.11.20 по 13.11.20 в школі проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. 09.11.2020 для учнів 1 – 11 класів проведений Єдиний урок «Безпечна країна». Виховні години за тематикою: «Дорога до коли», «Стій! Увага! Іди!» ( 1-4 класи) (Класоводи Бабанська Н.Є., Кононенко Н.М., Жижка С.Ю., Роман Д.П.)
- «Безпека на дорозі залежить від кожного» (5-8 класи)
- «Правила ПДР і безпечна поведінка на вулицях і дорогах» ( 9,11 класи) класні керівники.
Перед закінченням останнього уроку проведені «п’ятихвилинки» про дотримання дітьми Правил дорожнього руху. Виставка малюнків «Мій друг – дорожній рух» для учнів 1 – 4 класів. А також учні 6 класу виготовляли на уроці інформатики презентації, де відображався дорожній рух.