Тиждень Слави

Дата: 08.10.2020 10:08

З 21.09 по 25.09.20 р. у школі проходив тиждень «Слави та Дня миру». Розпочався він класними годинами на тему «Допоки пам’ять в серці не згасає».

Відбувся виховний захід для учнів школи, на якому вони познайомилися з життям та діяльністю нашого земляка, старшого сержанта Конопльова А.А., стрілцем – помічником гранатометника, якого за виняткову особисту мужність і героїзм Президент України присвоїв звання Героя України та удостоїв ордена «Золота Зірка», на жаль, посмертно.
   Усі учні школи взяли участь у Всеукраїнській кампанії «Голуб  миру». Разом із класоводами діти виготовили паперових голубів, яких долучили до малюнків на тему «Повертайся живим», поробки були передані в зону бойових дій.

23.09.20 у холі школи відбулася виставка квіткових композицій «Вереснева райдуга». Кожен клас виготовив тематичну композицію з квітів, присвячену Дню визволення Диканщини від фашистських загарбників.